Služby

Služby

MARKUS Trade s.r.o.

 

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v obore čistenia kanalizácie, vám naša firma dokáže zabezpečiť nadštandardné služby. Sme elitou v obore čistenia kanalizácií a krtkovania kanalizačného potrubia v priemere DN100-DN800. Počas pôsobenia na trhu pri čistení kanalizácii, kanalizačných šácht a krtkovaní kanalizačného potrubia špeciálnymi vozidlami s vysokotlakovým čerpadlom sme dosiahli vynikajúce výsledky a spokojnosť našich zákazníkov. Naše služby radi ponúkneme aj vám. Stačí nás kontaktovať.

 

Charakterizuje nás profesionálna práca a individuálny prístup ku každému zákazníkovi. V rámci Košického kraja poskytujeme služby, na ktoré sa môžete kedykoľvek obrátiť. Služby, ktorým dôverujú desiatky spokojných zákazníkov už viac než 15 rokov. Sme tu pre vás v prípad potreby rýchlych opráv, ale aj pri rôznych havarijných stavoch. Prídeme za vami čím skôr - hneď, ako to bude v našich silách. Naše kontakty si preto uchovajte pri sebe, uložené vo vašom telefóne. Sme tu pre vás v Košiciach, ale aj v ostatných mestách na východnom Slovenku, a to napríklad v mestách Prešov, Rožňava, Michalovce, Bardejov, Stropkov, Revúca, Svidník, Giraltovce, Sečovce, Spišská Nová Ves či Gelnica.

 

Krtkovanie, ťahanie a vývoz žumpy v Košiciach a okolí za najvýhodnejšie ceny

 

Našou poznávacou značkou je vysoká kvalita práce, ale aj výhodná cena. Kanalizáciám a kanalizačným systémom dôverne rozumieme, preto dokážeme vždy vykonať najefektívnejšiu, najrýchlejšiu a najvhodnejšiu opravu či čistenie. Aj vďaka tomu poskytujeme naše služby za najvýhodnejšie ceny. Či už potrebujete zabezpečiť klasické krtkovanie, krtkovanie odpadov či čistenie potrubí alebo máte záujem o činnosti ako vývoz žumpy či ťahanie žumpy – v Košiciach a okolí sme tou správnou adresou.

 

Poskytujeme kompletné služby v oblasti kanalizačných systémov. Vždy so zapojením modernej technológie a pod dohľadom nášho tímu profesionálov. S nami prebehnú práce vždy bezpečne a bez akýchkoľvek problémov či nepríjemností. Presvedčte sa, že na kvalite záleží. Vašu kanalizáciu, potrubia, odpad či nádrže a žumpy vám pomôžeme udržať dlhodobo čisté a maximálne funkčné.

 

SLUŽBY

 

Poskytujeme tieto služby: 


- čistenie kanalizácie vysokým tlakom vody 
- čistenie odpadov rodinných domov 
- čistenie obytných domov 
- čistenie kanalizačných prípojok 
- čistenie rigolov a šácht 
- čistenie strešných zvodov 
- mechanicko-elektrické čistenie umývadiel a drezov 
- tlakovanie 
- TV monitoring 
- odsavanie kalu, dažďových vôd a rôznych usadenín 
- autodoprava - Avia - Daewo vyklápač

 

Pri práci používame výhradne modernú a profesionálnu techniku. Aj vďaka tomu dokážeme pracovať rýchlo a efektívne. Od kvalitného vybavenia na krtkovanie, cez výkonný tlakový čistič, až po moderné technológie používané pri TV monitoringu. S nami viete hneď pri prvom stretnutí, že sa o prácu vo vašom objekte starajú skutoční profesionáli.

 

K dispozícii máme tri špičkové vysokotlakové zariadenia na podvozkoch:


- TATRA T-815

- VOLVO E220

- MERCEDES SPRINTER C311

 

Všetky tri vozidlá sú vybavené vákuovým čerpadlom PR250HDR na odsávanie kalu a nečistôt a taktiež vysokotlakovým čerpadlom na čistenie potrubí v priemere DN100-DN800.

 

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Sme tu vždy pre vás.